Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Ak temizlik hizmetleri 2015 yılında kurulmuş olup uzman ve deneyimli kadrosu ile temizliğe yeni bir anlam kazandırmayı hedeflemektedir. Firmamız temizlik konusunda uzman ve profesyonel personelleri ile Ev temizliği ofis, işyeri, okul, inşaat sonrası temizlik, dış cephe cam temizliği ve fabrika temizliği gibi hizmet alanlarında müşterilerine güler yüzlü ve kaliteli hizmet sunmaktadır.

İstanbul genelin 'de birçok semtte firmamız girişimcilik ruhu sayesinde farklı sektörlerde tecrübe edinmiştir. İlk olarak sektörde başarı konularında uzman yöneticiler ile bir araya gelerek oluşturdukları yönetim kadrosu ile başlangıçta idari danışmanlık gibi eğitim, temizlik ve teknik konularında değerli başarılar kazanarak müşteri memnuniyetinin tek amaç olduğunu bir kez daha göstererek çalışanlarımız ile geniş bir aile kazanmıştır.

Müşterilerimizin kararları doğrultusunda adım atmak her adımda müşterilerimize sunmuş olduğumuz bir önceki hizmetin daha iyisini sunmak İstanbul temizlik şirketleri arasında en çok tavsiye edilen fiyatlar konusunda en iyi fiyata en iyi hizmeti veren firma konumundayız. .

VİZYONUMUZ

Vizyonumuz insanlara daha yüksek, daha hızlı, daha akıllı bir dünyada iletişim ve gelişim özgürlüğü vermektir

MİSYONUMUZ

Dünya standartlarında, müşteri ve hizmet odaklı bir şirket olmak.