Mevsim Böcek İlaçlama

PERSONEL TEDARİK HİZMETİ

İşletmeler, dışarıdan kaynak kullanmak yoluyla, asıl faaliyetleri dışındaki işleri, profesyonel kuruluşlara yönlendirmek zaman ve maliyet tasarrufu sağlarken, riskleri minimuma indirerek verimliliği maksimuma çıkarmaktadır. Personel kiralama, bordro hizmeti, dönemsel işgücü temini, orta ve üst düzey personel seçme ve yerleştirme hizmetilerimiz ile beyaz yaka, mavi yaka, ara personel ve vasıfsız personel istihdamı sağlamaktayız.

Ak Temizlik Personel temini konusunda sizlerin ihtiyacı,çalışma alanına uygun kaliteli eğitimli eleman bulundurması giydirilmesi bodrolaması hizmeti sunmaktayız.

Eleman arama konusunda zaman ve maliyetlerin düşmesi. Personel temini talebinize uygun olarak Ak Temizlik tarafından temin edilir .İsteğiniz doğrultusunda elemanlar giydirilir yaka kartları takılır.İş öncesi elemanın yapıcağı işe uygun eğitim ve seminer verilir.

Elemanların yönlendirilmesi sizin tarafınızdan yapılır. Personellerin tamamının güvenlik soruşturması özlük hakları- işe giriş işlemler Ak Temizlik tarafından yapılır.


PERSONEL TEDARİK HİZMETİ ile ilgili Ak temizlik 7/24 hizmetinizdedir.

Hemen Arayın

0530 880 04 76 +90 546 502 22 32